Zasób 1

Kim jestem?

Jestem Agnieszka Zimna-Andreasik, architektem z powołania i z 10-letnim doświadczeniem. Moja pracownia nosi nazwę “Jestem ZA” – skrót od mojego nazwiska oraz wyrazu, który symbolizuje moje podejście do projektowania i życia.

 

Studia inżynierskie i magisterskie ukończyłam na Wydziale Architektury Wrocławskiej Politechniki Wrocławskiej w 2013r. W grudniu 2022 zdobyłam uprawnienia do projektowania bez ograniczeń. Po studiach, przez 2 lata łączyłam studia doktoranckie, prace w architekturze i nieruchomościach.

Dzięki pracy jako agrent nieruchomość udało mi się znaleść moje pierwsze wymażone mieszkanie w wieku 26 lat, a dzięki architekturze udało mi się je wyremontować i w 100% dopasować do potrzeb moich i mojego męża. 

Następne 8 lat minęło mi na pracy w biurach architektonicznych (a przez ostatnie 7 lat, pracowałam w wielkiej angielskiej  pracowni architektonicznej, w której przygotowywaliśmy projekty budynków wielorodzinnych i usługowych np. hotele, budowane w Londynie). Przez te lata projektowałam po 500 mieszkań w jednej inwestycji i widziałam każdy możliwy układ ścian.

 

Jako architekt, łączę swoje pasje i doświadczenie w tworzeniu przestrzeni, które są nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne. Posiadając uprawnienie do projektowania bez ograniczeń, mogę zapewnić Ci kompleksową obsługę, która spełni najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.