Правила

Правила та умови www.jestemza.com порталу

Абзац 1

Слова, що використовуються в цих правилах, означають:

 1. "Портал" – веб-портал "jestemza.com", доступний за адресою jestemza.com,
 2. "Фундація" – Фонд JESTEM ZA з зареєстрованим офісом у Варшаві, вул. Armii Krajowej 56a/14 05-075 Варшава, Польща, внесений до реєстру об'єднань інших соціальних та професійних організацій, фондів та закладів охорони здоров'я за номером KRS 0000959338, реєстраційні файли яких зберігаються в Окружному суді протягом m.st. Варшава у Варшаві, Комерційний відділ Національного судового реєстру, NIP 9522225760.
 3. «Положення» – цей документ, що визначає умови функціонування та використання Порталу, права та обов'язки Помічника та права та обов'язки Фонду,
 4. «Особа, що допомагає» – Користувач, який є фізичною особою з повною дієздатністю або обмеженою дієздатністю, який здійснив оплату або поповнення колекцій або скарбничок Фонду,
 5. «Користувач» – особа, яка користується порталом і розміщеним на ньому контентом;
 6. Під «Фінансовим сервісом» – слід розуміти:
  – Tpay
  і
  – paypal.com.
 7. "paypal.com" – фінансова посередницька служба, що управляється компанією під назвою (Europe) S.à r.l. et Cie, S.C.A. зі зареєстрованим офісом у Люксембурзі (R.C.S. Люксембург B 118 349)
 8. «TPayl» – це слід розуміти як послуга, що надає фінансові посередницькі послуги, що належать компанії: Krajowy Integrator Płatności S.A. з зареєстрованим офісом у Познані, площа Андерса 3, 17-й поверх, 61-894 Познань, внесений до реєстру підприємців, що перебувають у познанському районному суді Познані – Нове Място та Wilda у Познані VIII Комерційний відділ Національного судового реєстру за номером 0000412357, NIP 7773061579, REGON 300878437 зі статутним капіталом 5 494 980 злотих, сплачених у повному обсязі. Доступними формами оплати є:
 1. Платіжні картки : Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard – депозити в злотих, євро, доларах США та гривнях
 2. Tpayc онлайн платежі
  . Мобільні платежі BLIK

Суб'єктом господарювання, що надає послуги онлайн-платежів електронними засобами, є krajowy Integrator Płatności S.A. – Tpay

 1. «Пожертвування» – сума, що становить пожертвування в розумінні положень Цивільного кодексу, передана Особою, що допомагає Фонду у вигляді цільового збору або в загальну скарбничку.
 2. «Колекція» – акція, оголошена на Порталі Фондом, що полягає в зборі коштів на реалізацію строго визначеної мети, зазначеної та визначеної Фондом
 3. «Загальна скарбничка» – акція, що полягає в зборі грошей на загальний рахунок фонду з метою використання зібраних там коштів для статутної діяльності фонду або підтримки інших колекцій на порталі фонду на власний розсуд фонду.

Пункт 2

 1. Фонд надає послуги електронними засобами в розумінні Закону від 18 липня 2002 року про надання електронних послуг. Постачальником послуг у розумінні даного Закону є Фонд JESTEM ZA з зареєстрованим офісом у Варшаві, вул. Armii Krajowej 56a/14, 05-075 Варшава, Польща, внесений до реєстру об'єднань інших соціальних та професійних організацій, фондів та закладів охорони здоров'я за номером KRS 0000959338, реєстраційні файли якого зберігаються в окружному суді m.st. Варшава у Варшаві, Комерційний відділ Національного судового реєстру, NIP 9522225760.
 2. Фонд є власником порталу: www.jestemza.com
 3. Зв'язок з фондом відбувається за наступною адресою електронної пошти: biuro@jestemza.com
 4. Щоразу, коли Регламент посилається на повідомлення, повідомлення або будь-яку іншу форму контакту з Фондом, це означає надсилання електронного листа на адресу, зазначену в попередньому пункті.
 5. Користування послугами, що надаються в рамках Порталу, відбувається безкоштовно і добровільно.
 6. Кожна Допомога, яка використовує Портал, зобов'язана ознайомитися з Регламентом і прийняти його зміст.
 7. Логотип та назва Порталу є юридично захищеними та є власністю Фонду. Будь-яке використання логотипу або назви Порталу без згоди Фонду забороняється.
 8. Будь-яке копіювання, відтворення і поширення елементів Порталу, а також його поява в цілому, без згоди Фонду, забороняється.
 9. Фонд заявляє, що матеріали, розміщені ним на Порталі, в тому числі, зокрема, описи Колекцій, можуть бути підготовлені Фондом на основі інформації, наданої особами, які звертаються за допомогою, та їх родичами. На основі матеріалів, наданих йому, Фонд перевіряє мету та обсяг Колекції. Фонд не несе відповідальності за думки, оцінки та почуття, пов'язані з перебігом лікування або хворобою осіб, які звертаються за допомогою, думки та почуття яких є елементами опису Збірників. У разі достовірного повідомлення Фонду про незаконність зазначеного вище контенту Фонд унеможливить доступ до них на Порталі.

Абзац 3 частини

Для того, щоб Помічники правильно користувалися послугами, доступними на Порталі, необхідно спільно:

 1. Наявність пристроїв, що дозволяють використовувати ресурси інтернету; підключення до Інтернету, веб-браузера, який дозволяє дзвонити і переглядати веб-сайти на екрані комп'ютера або іншого електронного пристрою і підтримує мову сценаріїв JavaScript, HTML / CSS, а також приймати файли cookie і підтримувати зашифровані SSL-з'єднання;
 2. Забороняється розміщувати на Порталі незаконний контент, зокрема контент, що містить порнографічний контент, вихваляючи фашизм, закликаючи до расової, етнічної, релігійної, нацистської ненависті, пропагуючи насильство, ображаючи релігійні почуття, порушуючи права інших осіб, в тому числі, зокрема, їх особисті права.
 3. Якщо Фонду стане відомо про розміщення незаконного контенту на Порталі, він негайно унеможливить доступ до нього.
 4. Фонд має право розміщувати на Порталі рекламні, рекламні або маркетингові матеріали від Фонду або третіх осіб.
 5. Фонд заявляє, що матеріали, розміщені ним на Порталі, в тому числі, зокрема, описи Колекцій, можуть бути підготовлені Фондом на основі інформації, наданої третіми особами, особами, які звертаються за допомогою, та їх родичами. На підставі наданих йому матеріалів Фонд перевіряє мету і обсяг Колекції і приймає рішення про його запуск або відмову від запуску.

Параграф 4

 1. Допоміжною особою може бути фізична особа з повною дієздатністю, фізична особа з обмеженою дієздатністю за згодою законного представника, а також юридична особа або організаційний підрозділ без дієздатності.
 2. Суб'єкти господарювання, зазначені в попередньому пункті, можуть самостійно, добровільно і безкоштовно перераховувати будь-яку суму в Інкасацію або Загальну скарбничку, зазначену на веб-сайті порталу.
 3. Пожертвування можна зробити наступним чином:

  – здійснивши традиційний переказ на рахунок фонду
  – здійснивши платіж через фінансового оператора Tpay.
  – здійснюючи платіж через фінансового оператора, paypal.com
  разом з назвою та номером Цільового збору або в тому випадку, якщо пожертвування стосується Скарбнички для загального призначення фонду з назвою «Скарбничка» або «Статутні цілі»
 4. Фонд резервує, що за відсутності опису сплаченої суми пожертви або надання неправильного опису, який не буде застосовуватися до жодного з поточних колекцій, він зарахує його на загальний інкасаційний рахунок під назвою скарбничка.
 5. Фонд надає Помічнику наступні послуги:
  він дає можливість через Веб-сайт фінансового посередництва або іншим способом, зазначеним у Регламенті, передавати Пожертви Фонду;

Параграф 5

 1. Рішення про початок даного цільового збору та його закінчення приймаються тільки Фондом.
 2. Збірки, опубліковані на Порталі, проводяться виключно Фондом самостійно.
 3. Фонд має можливість заблокувати перерахування Пожертвувань у складі Збірника, а також призупинити виплату зібраних коштів, якщо, на думку Фонду, продовження Збору негативно вплине на репутацію Фонду або буде незаконним.
 1. Пожертвування не підлягають відшкодуванню, за винятком випадків, передбачених законом.
 1. Розрахунки за операціями, пов'язаними з перерахуванням Пожертвувань, здійснених банківським переказом, за винятком переказів, здійснених безпосередньо на рахунок Фонду, здійснюються через розрахунковий центр фінансових посередницьких послуг.
 2. Загальна сума пожертвувань, зроблених Помічниками для даного збору коштів, видно на Порталі, але ця сума є орієнтовною сумою і може відрізнятися від загальної суми фактично зроблених пожертвувань, в тому числі через можливі затримки в роботі банківської системи або випадкові збої у реагуванні з боку платіжної системи.

Абзац 6

 1. Кожен користувач сайту може через форму, доступну на Порталі, подати об'єкт колекції, який, на його думку, вимагає підтримки.
 2. Заявки розглядаються в порядку їх реєстрації Фондом.
 3. При розгляді заявки Фонд розгляне можливість оголошення Збірника, зазначеного в заявці на Порталі. Рішення про оголошення або відмову в оголошенні Збірника передається Фондом електронною поштою (якщо Фонд не залишає заявку без відповіді).
 4. Фонд може відмовитися оголосити Збірник без пояснення причин або залишити заявку без відповіді.
 5. Рішення щодо початку збору, а також визначення його часу та розміру належать виключно Фонду.

§ 7

Вся інформація щодо обробки Персональних даних Користувачів Фондом доступна в окремому документі – інформації про обробку персональних даних.

§ 8

 1. Кожен Постачальник допомоги має право подати скаргу з питань, пов'язаних з функціонуванням Порталу, а також з наданням послуг Фондом.
 2. Скарги повинні подаватися в електронному вигляді (на електронну адресу Фонду: kontakt@jestemza.com шляхом введення «Скарги» в заголовок) або в письмовій формі.
 3. Фонд відповість на скаргу протягом 30 днів з дня її отримання.
 4. Відповідь на скаргу буде надіслана Користувачеві на електронну адресу, вказану в скарзі, або, якщо скарга була подана в письмовій формі, на електронну адресу, вказану в листі, або в письмовій формі на адресу, вказану в листі.
 5. Фонд повідомляє, що скарги щодо послуг, що надаються в електронному вигляді третіми особами, доступ до яких пов'язаний з використанням Порталу Користувачами, в тому числі наданих Фінансовими посередницькими послугами, розглядаються цими третіми особами на умовах і в порядку, визначених правилами надання послуг цими особами.

§ 9

 1. Визнання будь-якого положення Регламенту або його частини недійсним або нездійсненним не впливає на обґрунтованість та ефективність решти положень Регламенту.
 2. Фонд залишає за собою право вносити зміни до Регламенту з важливих причин, які включають, серед іншого: зміну законодавства, економічні чинники, такі як зміна обсягу пропонованих товарів і послуг, а також коли обов'язок його зміни є результатом остаточного судового рішення або рішення органу державної влади.
 3. Будь-які зміни до Регламенту будуть внесені на Портал не менше ніж за 7 днів до дати набрання чинності змінами.
 4. Набуття чинності змін до Регламенту вимагає прийняття Користувачем змін. В інших випадках Регламент набирає чинності протягом 7 днів з дня його опублікування на Порталі.

Абзац 10

 1. Положення в чинній редакції набирає чинності з 10 березня 2022 року.
 2. Правила доступні на веб-сайті Порталу.
 3. Ці правила регулюються польським законодавством.