Місія та бачення

“Тільки ми – крапля. Разом ми – океан».

– Рюносуке Саторо

МІСІЯ І БАЧЕННЯ

Місія Фонду I AM FOR – надати гуманітарну допомогу україні, що розорена війною, та допомогти біженцям, які перебувають у нашій країні.

Ми вважаємо, що життя є найвищою цінністю і має бути захищене будь-якою ціною, і ми не можемо залишатися байдужими до того, що відбувається за нашим східним кордоном. Ми хочемо допомогти Україні і дати гідне життя кожній людині української національності на території Республіки Польща.

Чому це так важливо?

Ми віримо, що світ – це симбіоз всіх людей, і кожен з нас приречений на щось інше, адже у нього рідкісні, небачені таланти і навички. Іноді ви повинні знайти їх у собі, витягти їх або дозволити їх використання , і ЦЕ ТЕ, КУДИ МИ ПРИХОДИМО!

Спектр нашої діяльності дуже широкий і не стосується однієї конкретної групи. Найголовніше в них – це людина. Ми хочемо допомагати і ділитися позитивною енергією, де це можливо.

Наша робота іноді полягає в тому, щоб відкрити закритих людей світу, щоб вони могли бути подарунком для нього. Іноді на допомогу, де хтось хворий або в небезпеці.

Ми виконуємо свою місію:

1. Побудова прийняття іншої людини і вдячність за її інакшість.

2. Врятувати життя. Ми беремо участь у діях з надання допомоги скрізь, де людське життя знаходиться або може опинитися під загрозою.

3. Підтримка людей з різними фізичними або психічними проблемами і дисфункціями.

4. Освіта; допомога в саморозвитку.

Що нам робити?

Благодійні акції – поки що ми брали участь у багатьох благодійних акціях; Наразі ми активно проводимо заходи з надання допомоги Україні та Україні. Саме те, що ми допомагаємо кожен день, змушувало нас створювати цей фундамент.

Табори, спортивні заходи – ми організовуємо інтеграційні табори, де проводимо заходи, які відкривають і підвищують обізнаність. У той же час ми заохочуємо фізичну активність, тому що вважаємо, що в здоровому тілі здоровий дух.

Ми підтримуємо ініціативи місцевого самоврядування

Ми можемо похвалитися

  • Колекція для Міністерства внутрішніх справ та адміністрації
  • Допомога Україні (колекції, транспорт)
  • Допомога хворим і нужденним
  • Позитивно завезені
  • Благодійні марафони ZUMBA